Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Line Dance Country Rebels tančíme v Sokolovně  v Ch.N.Vsi:

pondělí od 19.30 hod  tančíme všichni 

úterý 14.15 - 16 hod Newcomer v malém sále (po dohodě)

středa  15 -18 hod volný sál pro nácvik (kdo chce) 

            od 18 do 19 hod výuka nováčků začátečníků s Monikou 

            od 19 - 21.00 hod  taneční technika pro všechny soutěžící

čtvrtek od 19.00 hod s Alenou 

 

Prezentace Country Rebels Line Dance  zde

Tak tohle jsme my, Country Rebels, skupina amatérských tanečníků a tanečnic.
Scházíme se na trénincích i několikrát do týdne, zúčastňujeme se prestižních soutěží u nás i v zahraničí, pořádáme každoroční country bály s tradiční divadelní scénkou, naše vystoupení zdobí i jiné country bály či veřejné nebo soukromé akce.
Našim základním kamenem je Liba Vojteková, zakladatelka Country Rebels a skvělá taneční vedoucí. Rok od roku nás stále více vtahuje do tajů techniky tance. Věnuje nám svůj čas, energii, zkušenosti i organizační schopnosti. Nejen její hnací motor k tanečnímu cíli je pro mě nepřehlédnutelný a motivující. Tím cílem není jen technika nohou, držení těla a práce rukou, ale hlavně radost z tance, osobní podpora a stmelování kolektivu. 
A tak se z nás stala jedna velká taneční rodina se všemi generacemi a srdíčkem na parketu, ze které dýchá radost a láska z tance.
Budeme rádi za každého sponzora a kdo ví.., třeba Vás naučíme i tančit Emotikona smile

Sabina Robošová

 logocountrebtyrkys.jpg

 

Regionální televize RTVJ o nás - březen 2015 - klikněte!

Vítáme vás na stránkách tanečního oddílu TJ Sokol Charvátská Nová Ves

                                    *     COUNTRY REBELS     *

Naše činnost se datuje od září 2008, kdy se parta nadšenců country tanců okolo Liby Vojtekové rozhodla založit oddíl. Za vydatné podpory Honzy Chyly a výboru TJ Sokol CH.N.V. se uskutečnil nábor tanečníků. Zpočátku se sešlo asi 40 zájemců, z nichž do současnosti tančí asi 20.  Dalším zájemcům se oddíl otevřel v roce 2010 a tak oddíl posilnilo dalších 20 tanečníků. Drtivá většina jsou ženy, což ovlivnilo směr tancování. Tancujeme LINE DANCE, což je sólový tanec v řadách, kdy všichni tančí danou choreografii. V repertoáru tanců máme zařazeny různé taneční styly, od klasického country přes čaču, polku a třeba waltz. Pestrý výbér tanců zaručuje, že si každý tanečník zatančí to, co mu nejlépe vyhovuje.
Postupem doby jsme nezůstali jen u tancování pro radost, ale rozšířili jsme naši činnost o pořádání akcí a zábav pro veřejnost. Oblíbený je hlavně náš Country bál, který se koná každoročně začátkem března. Vždy se jej snažíme zpestřit autorskou scénkou a ohlas u diváků svědčí i o hereckém talentu většiny členů oddílu. Pravidelně se účastníme i městských vystoupení. Postupem doby jsme si získali své fanoušky. Pro zájemce z řad veřejnosti organizujeme a nadále i  hodláme organizovat krátkodobé kurzy výuky line dance.
Každoročně se také účastníme taneční soutěže, organizované TCS Louisiana Písek - Czech Open, zařazené do seriálu kvalifikačních regionálních soutěží WCDF.  Ve spolupráci s tímto oddílem se u nás také konají taneční workshopy pro nadšence z celé republiky. Tyto akce vedou zkušení lektoři z Písku.

Naše činnost je podporována MÚ Břeclav a TJ Sokol Charvátská Nová Ves.